Make a Video

Ipo Wazi

Wafanyakazi huru 4 wameweka zabuni ya kadri ya $522 kwa kazi hii

smithvitale

i really like this kinds of challenge, i'm a graphic and audio visual designer, with college degree, please give me the oportunity to show you what i can do, your project looks nice, also you can look my portfolio, i w Zaidi

$477 USD kwa siku 0
(Maoni 14)
4.3
WEBdeveloper8238

HI.. I reads your project description ,i want to complete your project because i'm expert in this job,..I will complete your work in a very short time and very nicely.I'm a Creative person .My speed of working is ve Zaidi

$500 USD kwa siku 10
(Maoni 7)
4.2
motionbureau

Dear Client, I am offering Reasonable rates with quality results have a look to my portfolio links.. [!] [!] [!] [!] [!] have read and understood your requirements and ready to get started.. as i believe based o Zaidi

$555 USD kwa siku 10
(Maoni 1)
4.1
$555 USD kwa siku 10
(Maoni 0)
0.0