Imefungwa

I would like to hire a Fashion Designer

Wafanyakazi huru 7 wameweka zabuni ya kadri ya ₹2164 kwa kazi hii

grapple2013

<<< Hello, I enjoy working on Adobe Illustrator,InDesign,Photoshop,Graphic Design,Website design with an expertise team for last four years.We are offering different services in Photography,Photoshop Design,Photo Edit Zaidi

₹5000 INR kwa siku 5
(Maoni 8)
3.3
tuhinashukla29

hi, I am a fashion designer from India.I have 8 years of experience in womenswear fashion including experience in export, retail as well as having my own clothing line.I have a broad skill set, which ranges from desig Zaidi

₹1500 INR kwa siku 7
(Maoni 1)
0.6
Riya812

A proposal has not yet been provided

₹1750 INR kwa siku 2
(Maoni 0)
0.0
mayraarraes

A proposal has not yet been provided

₹3000 INR kwa siku 30
(Maoni 0)
0.0
₹1300 INR kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
juhiriya

A proposal has not yet been provided

₹1300 INR kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
₹1300 INR kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0