Write some software

  • Hali Iliyofungwa
  • Bajeti ₹12500 - ₹37500 INR
  • Jumla ya Zabuni 14

Maelezo ya Mradi

I need you to develop some software for me. I would like this software to be developed for Windows using PHP. About website

Pokea Ombi la Bure kwa Mradi kama huu

Looking to make some money?

  • Set your budget and the timeframe
  • Outline your proposal
  • Get paid for your work

Ajiri Wafanyakazi huru watakaoweka zabuni kwenye mradi huu

    • Forbes
    • The New York Times
    • Time
    • Wall Street Journal
    • Times Online