Imefungwa

App Development

2 wafanyakazi huru wanazabuni wastani wa ₹11250 kwa kazi hii

shoki123

Hi Sir, i can do your job sir as i am a professional android native developer having experience of two and half year please contact me so we can discuss further about the project Regards: Shoukat Hussain

₹12500 INR kwa siku 2
(Maoni 3)
2.8
sandeepohri1

Hello, I have gone through your project description and I can confirm that l am deem fit to deliver it as expected. I am a senior software developer with plenty of experience and creativity. Kindly contact me so that w Zaidi

₹10000 INR kwa siku 15
(Maoni 6)
2.7