Imefungwa

Ask shoppers onlinAsk shoppers onlinee

I want someone who brings me shoppers who shop through the Dabli portal through my link

DUBLEY CONTRACTING WITH 12000 INTERNATIONAL BRAND TO BRING ITS SHOPPERS

Take a commission from their purchases

I bring the shoppers to register and shop through Dubley

I am taking a percentage on cashback return to shoppers

This video shows the idea

Https://[url removed, login to view]

Prefer who understand Arabic

Marketing

Ujuzi: Utangazaji wa Biashara Mtandaoni

Angalia Zaidi:

Kuhusu Muajiri:
( Maoni 0 ) Israel

Kitambulisho cha Mradi: #14923095

Wafanyakazi huru 3 wameweka zabuni ya kadri ya $21 kwa kazi hii

tomabd

I will promote your website, or any business link to 12Million Social members on all groups Twiter and on all my pages Website/Blogs/Business Link etc. Relevant Skills and Experience Promote with Social Media Campaign Zaidi

$13 USD kwa siku 1
(Maoni 1)
1.0
$25 USD kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
$25 USD kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0