Imekamilika

Water Infrastructure

Imetuzwa kwa:

iquicksolution

Hey there We are a group of highly professional engineers working together I have civil engineers in my team We'll provide you with quality work Inbox with more details about the task so that we can proceed forward to Zaidi

£50 GBP kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0

3 wafanyakazi huru wanazabuni wastani wa £73 kwa kazi hii

imrance08

Hi, I am a professional civil engineer and I have much experience in lab works. Please contact with me and share details. Thanks

£135 GBP kwa siku 7
(Maoni 77)
5.7
batman099099099

I have read your job description. Please tell me further details I have been working as a civil engineer in a construction company. I have been doing this kind of job for 4 years so i think i am the right candidate you Zaidi

£35 GBP kwa siku 7
(Maoni 0)
0.0