Imebatilisha

RudeBoy

Well it is to basically encourage young kids to get a good career at singing and [url removed, login to view] example is Hilary Duff, Lil Bow Wow. They both have acting and singing careers and it's all because of [url removed, login to view] hope this Project will work.

Ujuzi: Windows Desktop

Angalia Zaidi: it careers, it career, inspiration, project career, hilary, wow project, kids project, hope, careers,

Kuhusu Muajiri:
( Maoni 0 ) United States

Kitambulisho cha Mradi: #522

Wafanyakazi huru 2 wameweka zabuni ya kadri ya $53 kwa kazi hii

eminent

Hi, ..........I can di it................let me know more about the project

$100 USD kwa siku 7
(Maoni 0)
0.0
segarrett

I need more details regarding your project in order to make an accurate bid. Please send me more details. Thank you!

$5 USD kwa siku 5
(Maoni 0)
0.0