Imefungwa

Get Traffic to my Website

xyzseo alituzwa mradi huu kwa gharama ya ₱3519 PHP.

Pokea ombi la bure kwa mradi kama huu
Bajeti ya Mradi
₱1200 - ₱10000 PHP
Jumla ya Zabuni
10
Maelezo ya Mradi

Hi,

I'm looking to send very specific audience to my website and generate sales.

I want to target the following: - US residents only. - 40 - 60 years old. - Income of $100,000+ year. - Retired or one the verge of retirement. - Has a retirement plan of some type. - Christian. - Republican. - Conservative. - Baby boomer. Also, try targeting people with money (wealth individuals) who are interested: politics, government, investing, news, and anyone with retirement account contribution through workplace (teachers/police/sheriffs/state emplyoees).

I am not seeking for huge amount of traffic. I want to make sure that people who will visit my website are really interested in gold ira investment. Im looking for high quality traffic that can genrate sales.

Please feel free to contact me if you have any questions. I have landing pages that I can share with you as well.

Thanks,

Pawel

Imetuzwa kwa:

Unapania kutengeneza pesa?

  • Weka bajeti yako na muda
  • Onyesha ombi lako
  • Lipwa kwa kazi yako

Ajiri Wafanyakazi huru watakaoweka zabuni kwenye mradi huu

    • Forbes
    • The New York Times
    • Time
    • Wall Street Journal
    • Times Online