Imefungwa

Design some Fashion - 20/05/2017 07:55 EDT -- 2

Hello,

We Are A Kurti Manufacturer And We need A Fashion Designer Who Designs Latest And Newly Designs For Us.

Ujuzi: Ubunifu wa Mitindo

Angalia Zaidi: graphic designer fashion design, needs fashion design illustrations, fashion design templates kids, free fashion design sketches, fashion design polish, urban fashion design software

Kuhusu Muajiri:
( Maoni 0 ) Egypt

Kitambulisho cha Mradi: #14088293

Wafanyakazi huru 7 wameweka zabuni ya kadri ya ₹1393 kwa kazi hii

hanaoff

Hi i am professional fashion designer with 3 years of experience and would like to work with you. Thank you

₹1750 INR kwa siku 10
(Maoni 5)
4.0
sandrasader

Hi, I'm a Fashion Designer, here's a SUMMARY of my qualification and education: • I've studied for 3 years High Fashion/ Haute Couture in Rome, Italy at Ida Ferri School of Fashion (Scuola di Moda Ida Ferri). • Zaidi

₹1300 INR kwa siku 1
(Maoni 1)
1.1
vikaschhugani

A proposal has not yet been provided

₹1450 INR kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
ranisurya907

A proposal has not yet been provided

₹1300 INR kwa siku 7
(Maoni 0)
0.0
guillermoadorno

Hello can i help you with the designs and also i make digital patterns and tokens Techniques, you can consult me for more information regards

₹1300 INR kwa siku 10
(Maoni 0)
0.0
₹1350 INR kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
₹1300 INR kwa siku 10
(Maoni 0)
0.0