Inaendelea

Do some data entry

Umetuzwa kwa:

azengacyrus

Dear Sir/Madam, I write in light of your advertisement looking for a data entry assistant. As a very capable data entry assistant, I would bring a creative, self-coordinated, and lively demeanor to this part. I hav Zaidi

$25 USD kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0

Wafanyakazi huru 2 wameweka zabuni ya kadri ya $28 kwa kazi hii

Nitu1988

Hello sir, I am interested the data entry job you posted. I have experience almost all kind of data entry work. So data entry is quite easy for me to do. I have some sample for [url removed, login to view] you want I can send it to you. I Zaidi

$30 USD kwa siku 3
(Maoni 44)
5.0