Adware Software

Imebatilisha

Please read the attached document.

Ujuzi: C Programming, Windows Desktop

Angalia Zaidi: software adware

Kitambulisho cha Mradi: #248

Wafanyakazi huru 5 wameweka zabuni ya kadri ya $5340 kwa kazi hii

prayaag

We are good at c/c++ project developments. we have executed project like simulation of elevator,simulation of radar station and so on.

$2000 USD kwa siku 40
(Maoni 0)
0.0
yodenubis

I am a graduate of B. Sci. Computing Science from Simon Fraser University, Canada, specialize in Software Engineering. With the project of this scope, special care must be taken to manage the development cycle. I am al Zaidi

$3200 USD kwa siku 60
(Maoni 0)
0.0
Sim

your one of those people I would like to hunt down after getting infected with this. 60days will do.

$2500 USD kwa siku 60
(Maoni 0)
0.0
tirumaleswar

We are Webcell software pvt ltd, Bangalore, India based professional software development and Consultancy company. We are a team of 10 software developers. We have executed 25+ sizable oversees offshore projects. We Zaidi

$4000 USD kwa siku 60
(Maoni 0)
0.0