I need some software made

Imebatilisha

Wafanyakazi huru 7 wameweka zabuni ya kadri ya $934 kwa kazi hii

DougRoyer

Need more information. My company specialize in custom software. We have done work for small companies and huge corperations.

$1000 USD kwa siku 30
(Maoni 4)
6.0
elecintel

Good day to you! After details go through the description, I am confident to tell you that we are able to deliver our works accordingly and will only mark it as complete upon of your full satisfaction. Our bid is fo Zaidi

$495 USD kwa siku 30
(Maoni 2)
3.6
BrianBeuken

dude considering most of the packages on that site seem to cost less thatn $1000, getting something written is going to cost you a lot more....and have less support. Buy the software...

$5 USD kwa siku 999
(Maoni 0)
0.0
paresh

i need more detailed information

$10 USD kwa siku 2
(Maoni 0)
0.0
nicholas2003

More detailes, please

$25 USD kwa siku 10
(Maoni 0)
0.0
GurpreetSingh

Hi, I tried to download the demo software three times but it downloaded the setup exe all the three times but when I tried to install it . It always some weird error. Ia m using XP on p4-2.4 GHz with 256 Mb Ram and hav Zaidi

$5 USD kwa siku 1
(Maoni 0)
0.0
tpterm

1. Need more spec. 2. How do you imagine us to sign off the project?

$5000 USD kwa siku 30
(Maoni 0)
0.0